شیوه و مهلت شرکت در هفتمین جشنواره مجازی کتاب‌خوانی
شیوه و مهلت شرکت در هفتمین جشنواره مجازی کتاب‌خوانی
ارسال شده در ۹۶/۰۴/۲۵

هفتمین جشنواره مجازی کتاب­‌خوانی، در دو رده سنی نوجوان (۸ تا ۱۵ سال) و بزرگسال (۱۵ سال به بالا) برگزار می‌شود. علاقه‌مندان و داوطلبان با توجه به رده سنی خود، می‌توانند وارد بخش مورد نظر شده و در جشنواره شرکت کنند.

محتوای بخش‌های چهارگانه جشنواره:

۱-بخش اصلی بزرگسال؛ در این بخش بیش از چهل رمان معرفی شده است. مخاطبان می‌توانند با انتخاب یک یا چند اثر از کتاب‌های معرفی شده در انتهای بخش بزرگسال یا با پیشنهاد دادن رمان دیگری به غیر از رمان‌های معرفی شده پس از مطالعه‌ی آن،با پاسخ‌گویی تشریحی به سوالات در این بخش شرکت کنند.

۲- بخش اصلی نوجوان؛  همانند بخش بزرگسال، نوجوانان می‌توانند پس از انتخاب رمان مورد نظر خود از میان کتابهای معرفی شده یا پیشنهاد کتابی دیگر به انتخاب خود، پس ازمطالعه‌ی آن با پاسخ‌گویی تشریحی به چهار سوال مطرح شده در جشنواره شرکت کنند.

۳- بخش ویژه (چهارگزینه‌ای)؛ مخاطبان می‌توانند پس از دانلود فایل پی دی اف و مطالعه‌ی کتاب‌های معرفی شده در این قسمت با پاسخ‌گویی به سوالات تستی در این بخش شرکت کنند.

۴- بخش جنبی( حمایت از کالای ایرانی) ؛برای شرکت در این بخش ایده‌ها یا متن‌های ادبی خود را با موضوع حمایت از تولید و کالای ایرانی حداکثر در سیصد کلمه  به دبیرخانه جشنواره ارسال فرمائید.

روش شرکت در بخش‌های جشنواره:

۱- ابتدا ثبت نام کنید،برای ثبت نام و عضویت به قسمت “ورود به بخش کاربری“مراجعه کنید.(با یک‌بار ثبت نام می‌توانید در تمام بخش‌های این جشنواره شرکت کنید).
۲- پس از ثبت نام و دریافت پیغام ” ثبت نام شما با موفقیت انجام شد” منتظر هیچگونه تماس یا خبری ازطرف ما نباشید.بلافاصله پس از تکمیل فرم ثبت نام، با توجه به شرایط سنی خود، می‌توانید در یکی از بخش‌های بزرگسال، نوجوان، کودک و یا خانواده و تکریم زندگی شرکت کنید.

۳-برای پاسخ‌گویی به سوالات مسابقه به قسمت “ورود به بخش کاربری“مراجعه کنید.

مهلت شرکت:

ساعت بیست و چهار سی مهر ۱۳۹۷، آخرین مهلت برای شرکت در هفتمین جشنواره مجازی کتاب‌خوانی است  1. با سلام و تشکر از برگزاری بخش های متنوع در جشنواره و به امید پیشرفت و بهبود فرهنگ کتابخوانی

  2. yas گفت:

    سلام. منظور از کلمه عبور چیه؟